KEDİ MAMALARI

Izgara Görünümü:
-93%
Hızlı Görünüm

ENJOY RENKLİ TANELİ YETİŞKİN KEDİ MAMASI

56,00TL 754,00TL

İÇİNDEKİLERİşlenmiş  Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.MİNERALLERKalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.VİTAMİNLERVit. A, Vit. D, Vit E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 ( Nia..

-92%
Hızlı Görünüm

ENJOY TAVUKLU YETİŞKİN KEDİ MAMASI

49,00TL 600,00TL

İÇİNDEKİLERİşlenmiş  Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.MİNERALLERKalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum klorür, Demir, Selenyum.VİTAMİNLERVit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Nia..

-93%
Hızlı Görünüm

KİNG KUZU ETLİ KEDİ MAMASI

48,00TL 678,00TL

King Kuzu Etli Kedi Maması Kedinizin vücudundaki kan dolaşımından tutun da tüy yapısındaki gelişmelere kadar ayrıca da kas ve deri gelişiminde önemli rol oynayan amino asitler Enjoy tavuklu kedi mamasının formülünde bulunur ve bu şekilde can dostunuzun önüne gelir.Can dostunuzun sağlıklı bir kalbe ve görme açısından da en iyi mineral ve vitami..

-93%
Hızlı Görünüm

REFLEX CHICKEN ADULT CAT FOOD

82,00TL 1.120,00TL

Doğal mucize keten tohumu kullanılarak Omega 3 & 6 dengesi sağlanır.İçeriğindeki Yucca bitkisi koku ve amonyak kontrolü sağlar, besinlerin emilimini artırır; Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hayvanların büyümesini ve performansını artırır.Bağırsak sağlığı ve performansı, patojen bağlayıcı mannan oligosakarit, bağışıklığı destekleyen bet..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX STERİLİSED KISIRLAŞTIRILMIŞ BALIKLI KEDİ MAMASI

75,00TL 950,00TL

Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 KgHayvansal protein kaynağı olarak balık unu kullanılmıştır Pathogen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı ß-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır. Doğa mucizesi keten toh..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX YAVRU KEDİ MAMASI TAVUKLU

78,00TL 995,00TL

Reflex Yavru Kedi Maması Tavuklu Yavru kediler için hazırlanmış Hayvansal protein kaynağı olarak tavuk unu kullanılmıştır, Pathogen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır Doğa mucizesi keten tohum..

-92%
Hızlı Görünüm

THUNDER CAT TAVUKLU KEDİ MAMASI

55,00TL 732,00TL

Thunder Cat Tavuklu Kedi Maması-15 KgİÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Bonkalit, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin. MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır,Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.&nb..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)