TÜFEK VE TABANCA HARBİLERİ

Izgara Görünümü:
Tükendi
-35%
Hızlı Görünüm

AV TÜFEĞİ HARBİ TAKIMI

49,00TL 75,00TL

HARBİ TAKIM SETİ  YAĞLAMA FIRCASI TEMİZLEME FIRCASI KIL FIRCASI 3'LÜ TAKIM PLASTİK ÇANTASINDA TAKIM..

-24%
Hızlı Görünüm

CYTAC 12 CAL. Av Tüfeği Temizleme Kit ( HARBİ TAKIMI )

549,99TL 723,67TL

CYTAC 12 GA  Av Tüfeği Temizleme KitSilahınızın Namlusunu Temizlemek İçin Mükemmel seçimKaliteli malzeme seçimi sayesinde, kit içindeki her fırçanın dayanıklılığını garanti eder.Üstün kavrama için polimer tutamak, ömür boyu güvenilir kullanım sağlar.Temizleme çubuğu, kapsamlı fırçalama eylemi için özel olarak tasarlanmıştır.Nylon Swab ile Taba..

Tükendi
-8%
Hızlı Görünüm

CYTAC Tabanca Temizleme Fırça Seti .38 Cal/9mm

865,02TL 943,65TL

CYTAC Tabanca Temizleme Fırça Seti .38 Cal/9mm Tabancalar, atış öncesi, sonrası ve periyodik bakımlara ihtiyaç duyarlar. Atış sonrasında namlu içerisinde biriken barut ve kurşun kalıntıları, biriken yağlar zamanla tüfeklerinizin performansını düşürür. Uzun vadede ise tabancanızı onarılamaz hasar verebilir. CYTAC Tabanca Temizleme fırça seti il..

-23%
Hızlı Görünüm

CYTAC Tabanca Temizleme Kiti (HARBİSİ)

289,47TL 376,31TL

CYTAC Tabanca Temizleme KitiSilahınızın Namlusunu Temizlemek İçin Mükemmel seçimKaliteli malzeme seçimi sayesinde, kit içindeki her fırçanın dayanıklılığını garanti eder.Üstün kavrama için polimer tutamak, ömür boyu güvenilir kullanım sağlar.Temizleme çubuğu, kapsamlı fırçalama eylemi için özel olarak tasarlanmıştır.Nylon Swab ile Tabancaları çizme..

-26%
Hızlı Görünüm

MÜHİMMAT POLİMER SANDIK MKE

290,00TL 390,00TL

M.K.E 'den Çıkma Plastik Gerçek Mühimmat KutusuMKEK Mühimmat kutusu kilitlenebilir mekanizaması ile hava ve su geçirmez bu sayede de mühimmatların nem almasının önüne geçilir.Av tüfeği fişeklerinden, tabanca mermilerine kadar çeşitli mühimmatların muhafazasında rahatlıkla kullanılabilir.Not: Ürünler sıfır üretim değillerdir. Sandıklar M.K.E ta..

-14%
Hızlı Görünüm

MÜHİMMAT SANDIK MKE

379,00TL 440,00TL

M.K.E 'den Çıkma Gerçek Mühimmat SandığıMKEK Mühimmat kutusu kilitlenebilir mekanizaması ile hava ve su geçirmez bu sayede de mühimmatların nem almasının önüne geçilir.Av tüfeği fişeklerinden, tabanca mermilerine kadar çeşitli mühimatların muhafazasında rahatlıkla kullanılabilir.Not: Ürünler sıfır üretim değillerdir. Sandıklar M.K.E tarafından..

-55%
Hızlı Görünüm

TABANCA HARBİ FIRCASI

9,00TL 20,00TL

HARBİ TAKIMI FIRCASI 1 ADET HER TABANCAYA UYUMLU..

-44%
Hızlı Görünüm

TABANCA HARBİ TAKIMI

39,00TL 70,00TL

KURUM ÇIKARICI (çelik)TEMİZLEME FIRÇASI (sert pls.)YAGLAMA FIRCASIKURULAMA BEZİ OLMAK ÜZERE KUTU İÇERİGİ : 6 PARÇADAN OLUŞMAKTADIR...

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)