BAKIM YAĞLARI

Izgara Görünümü:
Tükendi
-35%
Hızlı Görünüm

AV TÜFEĞİ HARBİ TAKIMI

49,00TL 75,00TL

HARBİ TAKIM SETİ  YAĞLAMA FIRCASI TEMİZLEME FIRCASI KIL FIRCASI 3'LÜ TAKIM PLASTİK ÇANTASINDA TAKIM..

-26%
Hızlı Görünüm

BALLİSTOL UNİVERSAL SPREY YAĞ 200 ML

199,00TL 270,00TL

Ballistol Universal Sprey Yağ 200 mlMetal, ahşap, deri, plastik, deri ve birçok başka malzemenin bakımına yönelik olarak zanaat işlerinde, sanayide, tarımda, ev işlerinde, bahçede, motorlu taşıtlarda, olta, avcılık ve atıcılık sporunda kullanıma uygundur.MetalBALLISTOL geniş çaplı olarak makinalarda; aletlerin, hassas cihazların ve terazilerin üret..

-3%
Hızlı Görünüm

ÖZKURSAN TEMİZLEYİCİ SPREY YAĞ

39,00TL 40,00TL

Temizleyici Sprey ÖzellikleriSprey, pas teşekkülünü ve barutun ateşlenmesinden hasıl olan korozyon teşekkülünü önler.Üstün bir silah yağıdır.Kurşun ve barut kalıntılarını namludan arıtıp silahları paslanmaktan korur.Çalışan kısımları yağlar ve ince noktalara nüfuz eder.KullanımNamlu içine püskürtülen silah yağı bir kaç dakika bekledikten sonra temi..

Tükendi
Hızlı Görünüm

3'LÜ TAKIM SPREY YAĞ

0,00TL 0,00TL

PAS ACAN SİLAH YAĞI -- KORUMA SİLAH YAĞI--  YAĞLAMA SİLAH YAĞI 3 TÜP BİR ARADA.. 550ML. HER TÜP...

Tükendi
Hızlı Görünüm

PAS ACAN SİLAH YAĞI

0,00TL 0,00TL

her cins silahın kusursuz bir şekilde temizlenmesinde kullanılan kimyasal bir yağ karışımıdır. Sektördeki 50 yılı aşkın deneyimimize dayanarak silah temizliğinde birinci adım olarak bu yağın kullanılmasını öneriyoruz. Çünkü kapsül ve barutun ateşlenmesinden dolayı silahların namlu kısmına, çeliğe zarar verecek paslandırıcı maddeler yapışır. Na..

Hızlı Görünüm

RC SPREY YAĞ 4 ÖZELLİKLİ

0,00TL 0,00TL

RC 55 SPREY YAĞPAS SÖKÜCÜ KORUYUCUYAĞLAYICI TEMİZLEYİCİ200ML ..

Tükendi
Hızlı Görünüm

SİLAH BAKIM YAĞI

0,00TL 0,00TL

Silahlara ikinci adım olarak uygulanması gereken yağ  Silah Bakım Yağı‘dır. Silahlardan en iyi verimi alabilmek ancak bu yağ ile yapılan rutin temizlemeyle mümkündür. Her türlü iklim ve şartta silahı, hava ve rutubetin olumsuz etkilerinden arındıran ve silahın paslanmasını önleyen  Silah Bakım Yağı -50 ile +70 C derece aras..

Tükendi
Hızlı Görünüm

SİLAH KORUMA YAĞI

0,00TL 0,00TL

Üçüncü adım olarak kullanılması önerilen Karaca Koruma Yağı, silahların rutubetli ortamlarda bile paslanmadan ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlar. Silahların aktif olarak kullanılmayacağı zaman dilimi içerisinde efektif bir koruma görevi üstlenir. Karaca Koruma Yağı‘nın etkili olabilmesi için ilk iki adımın uygulanmış olması çok önemlidir...

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)