THERMAL İÇLİKLER

Izgara Görünümü:
-23%
Hızlı Görünüm

THERMOFORM ACTİVE PLUS TERMAL İÇLİK SET

920,00TL 1.200,00TL

ORJİNAL THERMOFOR ÜRÜNÜDÜRÜRÜN ÖZELLİKLERİ:. Unisex. Soğuğa ve darbelere karşı daha iyi koruma sağlamak için dirsek, bel, kalça ve diz kısımları extra takviyelidir.. Kumaşın rib örgü yapısı yumuşak, elastik ve cilde uyumludur.. Vücudunuz kuru, vücut ısınız sabit kalır.. Yüksek n efes alma özelliği ile vücutta aşırı sıcak veya soğuk stok - lanmasını..

-23%
Hızlı Görünüm

THERMOFORM HEAVY UNİSEX TERMAL İÇLİK SET

850,00TL 1.100,00TL

ORJİNAL THERMOFOR ÜRÜNÜDÜRÜRÜN ÖZELLİKLERİ. Unisex. Çift yüzlü örme kumaştan üretilmiştir.. İç yüzeyi tene uyumlu fonksiyonel Thermoform® Micro-Polyester, dışyüzeyi Viskon ipliktir.. Ter tenden direkt olarak Thermoform® vasıtasıyla dış giysilere aktarılır.. Vücudunuz kuru, vücut ısınız sabit kalır.. Yüksek nefes alma özelliği ile, vücutta aşırı sıc..

-42%
Hızlı Görünüm

THERMOFORM HEAVY ERKEK PANTOLON LACİVERT

289,00TL 500,00TL

ORJİNAL THERMOFOR ÜRÜNÜDÜRÜRÜN ÖZELLİKLERİ:° Günlük aktiviteleriniz esnasında vücudunuzdaoluşan ter buharı Thermoform® termal içgiyimlerivasıtasıyla direkt olarak dış giysilere aktarılır.° Yüksek nefes alma özelliği ile, vücutta aşırı sıcakveya soğuk stoklanmasını önler ve kullanıcıyakonforlu bir ısı sağlar.° Vücudunuz kuru, vücut ısınız sabit kalı..

-50%
Hızlı Görünüm

THERMAL İÇLİK TAKIM

499,00TL 1.000,00TL

THERMAL İÇLİK ALT ÜST TAKIM SON DERECE ELASTİK TENE UYUMLU NEFES ALIR İKİNÇİ BİR DERİ GİBİ VUCUDUNUZU SARAR..YUVARLAK YAKADIR..- 20 DERECELİK SOĞUK HAVALARDAN KORURGÜNDELİK HAYATTA KULLANABİLECEĞİNİZ TAKIM ELBİSENİN İÇERİSİNDE DE KULLANABİLİRSİNİZ....

-32%
Hızlı Görünüm

5'li THERMAL TAKIM

610,00TL 900,00TL

KARACAOĞLU 5'Lİ KIŞLIK TAKIMTERMAL İÇLİKDoğa sporlarında vücut ısınızı korumak hayati önem taşır ve bu sürekli kuru kalmanızla mümkündür.Termal özellikli içlikler terinizi hızla dışarı atarak kuru kalmanızı ve bu sayede çok katmanlı giyinmeden dahi ısınızı koruyabilmenizi sağlarlar.En kaliteli materyalleri en yüksek oranda barındırır.Daha yüks..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)