SANDALYE - TABURE

Izgara Görünümü:
-9%
Hızlı Görünüm

CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI BÜYÜK

915,00TL 1.000,00TL

CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI BÜYÜK ÇOK HAFİF YAPISI VE GENİŞ KULLANIM ALANI İLEDOĞADA TAM İHTİYACINIZ OLAN ŞEY!KATLANIR YAPISI İLE AZ YER KAPLAYARAKSIRT ÇANTASINDA VE HER TÜRLÜ ARAÇTA KOLAYLIKLA TAŞINABİLİR.TAŞIMA ÇANTASI SAYESİNDE OLDUKÇA PORTATİFTİR.HER YERE TAŞIYABİLİRSİNİZ.AYAKLARI VE GÖVDESİ TAMAMEN ALÜMİNYUM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR.A..

-8%
Hızlı Görünüm

CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI BÜYÜK XXL

1.145,00TL 1.250,00TL

CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI XXL ÇOK HAFİF YAPISI VE GENİŞ KULLANIM ALANI İLEDOĞADA TAM İHTİYACINIZ OLAN ŞEY!KATLANIR YAPISI İLE AZ YER KAPLAYARAKSIRT ÇANTASINDA VE HER TÜRLÜ ARAÇTA KOLAYLIKLA TAŞINABİLİR.TAŞIMA ÇANTASI SAYESİNDE OLDUKÇA PORTATİFTİR.HER YERE TAŞIYABİLİRSİNİZ.AYAKLARI VE GÖVDESİ TAMAMEN ALÜMİNYUM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR.AĞI..

--INF%
Hızlı Görünüm

CAMPOUT LAMBA ASKISI

241,00TL 0,00TL

CAMPOUT LAMBA ASKISI SON DERECE HAFİF.SÖKÜLEBİLİR,.YER KAPLAMAYAN BİR YAPISI VARDIR. IŞIĞA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER ALANDA IŞIĞI EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANMANIZI SAĞLAR.DİLERSENİZ MASA VB. EKİPMANIN KENARINA KENDİ KELEPÇESİ İLE BAĞLANABİLİR YADA ALTINDAKİ SİVRİ PARÇA SAYESİNDE TOPRAĞADA SAPLANABİLİR.PİLLİ LAMBALAR YA DA GAZ LAMBALARI KULLANI..

-5%
Hızlı Görünüm

CAMPOUT PLAJ VE KAMP SANDALYESİ

495,00TL 520,00TL

CAMPOUT PLAJ VE KAMP SANDALYESİ SON DERECE HAFİF SAĞLAM KLASİK KAMP SANDALYESİ.ALÜMİNYUM GÖVDE PAS, KİR TUTMAZ.KÜÇÜK VE KATLANIR YAPISI İLE AZ YER KAPLAR.UZUN ÖMÜRLÜDÜR.AĞIRLIĞI SADECE 2.3 KG'DIR.100 KG TAŞIMA KAPASİTESİ VARDIR.HER TÜRLÜ KAMP KOŞULUNDA KULLANILABİLİR.YAZIN ISLAK MAYO İLE OTURDUĞUNUZDA SUYU EMMEZ VE HEMEN KURUR.MALZEME: ALÜMİNY..

-8%
Hızlı Görünüm

CAMPOUT PRATİK KAMP SANDALYESİ

385,00TL 420,00TL

..

-28%
Hızlı Görünüm

DİSCOVERY KOLLU KATLANIR KAMP SANDALYESİ (KIRMIZI)

129,00TL 180,00TL

DFT Kollu Katlanır Kamp Sandalyesi Rejisör KırmızıDFT Discovery Fishing Team Katlanabilir Kamp sandalyesi ile kapalı ve açık birçok alanda rahatınız ve konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz. Farklı pek çok alanda kullanıma uygun olan ergonomik kamp sandalyesi plajda, bahçede, balkonda, balık avında, kamp alanlarında ya da piknik yerlerinde keyifle ve ..

Tükendi
-20%
Hızlı Görünüm

DİSCOVERY KOLLU KATLANIR KAMP SANDALYESİ (MAVİ)

159,00TL 199,00TL

DFT Kollu Katlanır Kamp Sandalyesi Rejisör MaviDFT Discovery Fishing Team Katlanabilir Kamp sandalyesi ile kapalı ve açık birçok alanda rahatınız ve konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz. Farklı pek çok alanda kullanıma uygun olan ergonomik kamp sandalyesi plajda, bahçede, balkonda, balık avında, kamp alanlarında ya da piknik yerlerinde keyifle ve güv..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)