PET SHOP

Izgara Görünümü:
-93%
Hızlı Görünüm

ENJOY KUZU ETLİ & PİRİNÇLİ KÖPEK MAMASI

41,00TL 607,00TL

İÇİNDEKİLERBuğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein,Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Ciğer Aroması, Pirinç, Tuz, Kuru Bira Mayası. VİTAMİNLERVit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.BESİN DEĞERLERİBESLEYİCİ İLAVELERHam Protein 21%Vitamin A (E672..

-93%
Hızlı Görünüm

KİNG BİFTEKLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

41,00TL 610,00TL

King Biftekli Yetişkin Köpek MamasıKöpek maması king 1 yaşını geçen köpekleriniz için üretilmiştir.Karşı konulmaz lezzeti ve sağlıklı yapısıyla ekonomik bir mama olarak bulunmaktadır.Ürünün İçindekilerEt ve Et ürünleri , Hayvansal yağ , Mısır gluten unu, Buğday , Ciğer aroması ,  Kuru şeker pancarı , tuz. İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Buğ..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX BİFTEKLİ VE PİRİNÇLİ YAVRU KÖPEK MAMASI

62,00TL 817,00TL

Reflex Puppy Beef Large Büyük Irk Biftekli Yavru Kuru Köpek Maması REFLEX Puppy köpek maması, köpeğinizin beslenme ve gelişimi açısından en ideal şekilde formüle edilmiştir.Sağlıklı bir kalp ve sağlıklı görme açısından en iyi vitamin ve mineral katkılarına sahiptir.Sağlıklı bir kürk yapısı sağlamak için Çinko ve Biotin B7 Vitamini kullanı..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX BİFTEKLİ YÜKSEK ENERJİLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

65,00TL 845,00TL

Reflex Yüksek Enerjili, Biftekli Yetişkin Köpek MamasıReflex Yüksek Enerjili, Biftekli Yetişkin Köpek Maması, yetişkin ve yoğun enerji sarf eden köpeklerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, sığır eti proteini içeren premium köpek mamasıdır.Doğa mucizesi ket..

-94%
Hızlı Görünüm

REFLEX KUZU ETLİ PİRİNÇLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

45,00TL 745,00TL

MARKAReflexMENŞEİTürkiyeBARKOD8698995028707S.K.T.14.04.2024AĞIRLIK15 kgKaliteli protein içeriği ve zengin vitamin ve mineral içeren Reflex Lamb & Rice yetişkin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu bütün besin öğelerine sahiptir. Kuzulu lezzetiyle yetişkin köpeklerin asla hayır diyemeceği kuru mamadır.Özenle hazırlanan formülü sayesinde bağışıklık sistem..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX KUZU ETLİ VE PİRİNÇLİ YAVRU KÖPEK MAMASI

62,00TL 818,00TL

İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Buğday, Mısır, Bugday Kepeği, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Pirinç, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Keten Tohumu, Ciğer Aroması, Kurutulmuş  Kuzu Eti, Tuz, Kuru Bira Mayası.MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum,İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.VİTAMİNLER: Vit. ..

-93%
Hızlı Görünüm

THUNDER KUZULU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

41,00TL 606,00TL

İÇİNDEKİLER: Buğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday Kepeği, Bonkalit, İşlenmiş Kuzu Proteini, Pirinç, Hayvansal Yağ, Ciğer Aroması, Keten Tohumu, Tuz,  Kuru Bira Mayası.MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır,Potasyum Klorür, Demir, Selenyum. VİTAMİNLER: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - ..

-93%
Hızlı Görünüm

TRENDLİNE BİFTEKLİ KÖPEK MAMASI

41,00TL 606,00TL

Trendline Biftekli Köpek Maması ANALİZİHam Protein:%20.00 Ham Yağ:%9.00 Ham Selüloz:%4.0 İnorganik Madde:%8.0 Vitamin A:1.500 IU Vitamin C:100 mg/kg Vitamin D:1.000 IU Vitamin E:100 mg/kgİÇİNDEKİLERBuğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, Bonkalit, Hayvansal Yağ, Kırmızı Et Unu, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Tuz, Kuru Biraz Mayası..

-93%
Hızlı Görünüm

ENJOY RENKLİ TANELİ YETİŞKİN KEDİ MAMASI

56,00TL 754,00TL

İÇİNDEKİLERİşlenmiş  Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.MİNERALLERKalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.VİTAMİNLERVit. A, Vit. D, Vit E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 ( Nia..

-92%
Hızlı Görünüm

ENJOY TAVUKLU YETİŞKİN KEDİ MAMASI

49,00TL 600,00TL

İÇİNDEKİLERİşlenmiş  Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.MİNERALLERKalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum klorür, Demir, Selenyum.VİTAMİNLERVit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Nia..

-93%
Hızlı Görünüm

KİNG KUZU ETLİ KEDİ MAMASI

48,00TL 678,00TL

King Kuzu Etli Kedi Maması Kedinizin vücudundaki kan dolaşımından tutun da tüy yapısındaki gelişmelere kadar ayrıca da kas ve deri gelişiminde önemli rol oynayan amino asitler Enjoy tavuklu kedi mamasının formülünde bulunur ve bu şekilde can dostunuzun önüne gelir.Can dostunuzun sağlıklı bir kalbe ve görme açısından da en iyi mineral ve vitami..

-93%
Hızlı Görünüm

REFLEX CHICKEN ADULT CAT FOOD

82,00TL 1.120,00TL

Doğal mucize keten tohumu kullanılarak Omega 3 & 6 dengesi sağlanır.İçeriğindeki Yucca bitkisi koku ve amonyak kontrolü sağlar, besinlerin emilimini artırır; Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hayvanların büyümesini ve performansını artırır.Bağırsak sağlığı ve performansı, patojen bağlayıcı mannan oligosakarit, bağışıklığı destekleyen bet..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX STERİLİSED KISIRLAŞTIRILMIŞ BALIKLI KEDİ MAMASI

75,00TL 950,00TL

Reflex Sterilised Kısırlaştırılmış Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 KgHayvansal protein kaynağı olarak balık unu kullanılmıştır Pathogen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı ß-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır. Doğa mucizesi keten toh..

-92%
Hızlı Görünüm

REFLEX YAVRU KEDİ MAMASI TAVUKLU

78,00TL 995,00TL

Reflex Yavru Kedi Maması Tavuklu Yavru kediler için hazırlanmış Hayvansal protein kaynağı olarak tavuk unu kullanılmıştır, Pathogen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır Doğa mucizesi keten tohum..

-92%
Hızlı Görünüm

THUNDER CAT TAVUKLU KEDİ MAMASI

55,00TL 732,00TL

Thunder Cat Tavuklu Kedi Maması-15 KgİÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Bonkalit, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin. MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır,Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.&nb..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)