GORE-TEX TAKIMLAR

Izgara Görünümü:
-42%
Hızlı Görünüm

ARGO HAKİ RENK TAKIM ELBİSE

1.450,00TL 2.500,00TL

İTHAL ÜRÜN ARGO GEAR SPOR VE AVCI KIYAFETİ- ° HAVALAR İCİN ÜRETİLMİŞTİRSOĞUK VE YAĞMUR GECİRMEZ2'Lİ TAKIM AYARLANABİLİR PAÇA ÖZELLİĞİPANTOLONDA 2 ARKA CEPPANTOLONDA 4 YAN CEPKABANDA 5 ÖN CEPKABANDA 2 YAN CEP ( ARKDA TARAFA KADAR UZANMAKTA)KABANDA 3 İÇ CEPKABANDA 1 TLF CEPKABANDA FERMUARLI ŞAPKAKABAN VE MONTDA GÜÇLENDİR..

Tükendi
Hızlı Görünüm

MAJOR HUNTER - 40 SAZ DESEN KABAN 4'LÜ TAKIM

0,00TL 0,00TL

MAJOR HUNTER GORE-TEX OUTDOOR CLOTHING ITALY DESIGN   DÜNYANIN MARKASI   AVÇILIK SEKTÖRÜNÜN DEĞİŞİLMEZ İSMİ MAJOR HUNTER ARTIK TÜRKİYEDE AVÇI DOSTLARIYLA BULUŞTU KABAN – PANTOLON – BERE –ELDİVEN -40 SOĞUK YAĞMUR GEÇİRMEZ 4’LÜ TAKIM   3 KATMANLI OLAN ELBİSEMİZ DIŞ KUMAŞI SAZ DESEN   ..

Tükendi
Hızlı Görünüm

MAJOR HUNTER - 40 SAZ DESEN MONT 4'LÜ TAKIM

0,00TL 0,00TL

MAJOR HUNTERGORE-TEXOUTDOOR CLOTHINGITALY DESIGN DÜNYANIN MARKASI AVCILIK SEKTÖRÜNÜN DEĞİŞİLMEZ İSMİ MAJOR HUNTER ARTIK TÜRKİYE'DE AVCI DOSTLARIYLA BULUŞTU.MONT – PANTOLON – BERE –ELDİVEN -40 SOĞUK YAĞMUR GEÇİRMEZ 4’LÜ TAKIM  3 KATMANLI OLAN ELBİSEMİZ DIŞ KUMAŞI SAZ DESEN ve  SESSİZ KUMAŞTAN'DIR %100 SU GECİRMEZDİR İÇ ..

Tükendi
Hızlı Görünüm

KARACAOĞLU -40 2'Lİ TAKIM

0,00TL 0,00TL

KARACAOĞLU AV YİNE EN KALİTESİNİ ÜRETTİ KISA KABAN - PANTOLON  KENDİ MARKASINDA -40 SU VE SOĞUK GEÇİRMEZ KABANI ÜRETTİ.. AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMADA BÜTÜN BİLGİLER YAZMAKTADIR.. YURT DIŞINDAN İTHAL ETTİĞİMİZ KUMAŞ VE SOĞUK İKLİM MALZEMELERİNİ TÜRKİYE'DE DİKİMİNİ SAĞLADIK.. KENDİMİZDE YILLARDIR AVCI OLDUĞUMUZ İÇ..

Tükendi
Hızlı Görünüm

KARACAOĞLU -40 3'LÜ TAKIM

0,00TL 0,00TL

KARACAOĞLU AV YİNE EN KALİTESİNİ ÜRETTİ   KABAN - YELEK - PANTOLON   KENDİ MARKASINDA -40 SU VE SOĞUK GEÇİRMEZ KABANI ÜRETTİ..   AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMADA BÜTÜN BİLGİLER YAZMAKTADIR..   YURT DIŞINDAN İTHAL ETTİĞİMİZ KUMAŞ VE SOĞUK İKLİM   MALZEMELERİNİ TÜRKİYE'DE DİKİMİNİ SAĞLADIK..   KENDİMİZDE YI..

Tükendi
Hızlı Görünüm

KESKİN NİŞANCI ELBİSESİ SAZ

0,00TL 0,00TL

- ORJİNAL KESKİN NİŞANCI ELBİSESİ -YERLİ ÜRETİM -İNFRARED ÖZELLİK  -PANTOLON-KABAN-BAŞLIK-TÜFEKLİK -ÇANTALI -ELBİSE ÜZERİNE GİYİLİR. -%100 KAMUFLAJ SAĞLAR -AZO BOYAR MADDE İÇERMEZ NOT: ELBİSE KULLANICISINA SİLAHLI YAKINLIK MESAFESİ EN AZ 100 MT. HER BEDENE UYGUN STANDART ÖLCÜLER....

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)